Postimees

Postimees: Värsked uudised Eestist ja välismaalt. Loe lähemalt
Postimees
  1. Oma uues noorteromaanis «Eestluse valem» käsitleb Ene Sepp kuuluvuse ja identiteedi küsimusi tänapäeva paljude võimaluste maailmas. Taustaks laulupeo kõikehaarav võlujõud, uurib kirjanik, kui tähtsad on noore inimese sirgumisel tema juured.
  2. Veebruar tõi kodumaise põllumajandusega seoses kaks infokildu. Esimesega seoses nimesid ma nimetama ei hakka: kes on uudiseid jälginud, saab aru. Ent mitte konkreetne nimi pole tähtis, vaid midagi üldisemat. Igatahes on lugu selline, et üsna hiljuti Umbusi jõe reostanud suurtootja sai äsja oma koduvalla teenetemärgi, kirjutab looduskaitsja Aleksei Lotman.
  3. Rahvusvahelise Autoliidu (FIA) maailma mootorispordinõukogu (WMSC) kinnitas Eesti autospordi liidu (EAL) rallikomitee esimehe Emilia Abeli FIA Road Sport Committee presidendiks.
  4. Ranged dieedid ja täielik suhkrukeeld toovad sageli kaasa stressi ja seejärel närvilisusest tingitud ülesöömise, seega on parem endale aegajalt mõnd maiust lubada. Küsimus on millist ja kui palju. 
  5. 25. jaanuaril avastas sotsiaaltöötaja Tartumaal Kastre vallas Ignase külas ühest korterist surnud 52-aastase mehe. Järgnenud uurimine selgitas, et mees hukkus juba mõni päev enne tema leidmist hooletust suitsetamisest süttinud tulekahju tagajärjel.