Postimees

Postimees: Värsked uudised Eestist ja välismaalt. Loe lähemalt
Postimees
  1. Sel nädalavahetusel sõidetakse Põhja-Soomes tänavuse autoralli MM-hooaja teine etapp, mis kannab nime Arctic Rally. Võidukihutamise sündmustel on võimalik silma peal hoida Postimehe ralliblogis, lisaks saab katsetega paralleelselt kuulata ka Postimehe ralliraadiot. Muide, lisaks Ott Tänakule ja Martin Järveojale on stardis kaks Eesti ekipaaži: Gregor Jeets ja Andrus Toom ning Egon Kaur ja Silver Simm. Neljanda Eesti sõitjana kihutab Lapimaal Georg Linnamäe, kellele loeb kaarti ukrainlane Volodõmõr Korsia. Nende istumiste all on R5-autod.
  2. 29 aastat tagasi Mägi-Karabahhias aset leidnud tapatalge meenutab Aserbaidžaanist kõneleva raamatu autor Kersti Kivirüüt.
  3. Vene sotsiaalmeedias levib viha ja nördimus pärast seda, kui avalikkuse ette tuli fakt, et politsei ignoreeris koduvägivallajuhtumit peaaegu neli tundi, mille tagajärjel kaotas noor naine elu. Kemerovo linna politseinikud võivad pääseda vaid rahatrahviga.
  4. USA majutusteenust vahendav ettevõte Airbnb teatas neljapäeval, et eelmise aasta neljanda kvartali kahjum ulatus 3,9 miljardi dollarini.
  5. Relvastatud jõuk tungis Nigeeria loodeosas Zamfaras kooli ühiselamusse ja nüüd on kadunud üle 300 tüdruku, ütlesid reedel õpetajad ja vanemad.