Postimees

Postimees: Värsked uudised Eestist ja välismaalt. Loe lähemalt
  1. Tartu linnapea Urmas Klaasi (Reformierakond) sõnul oli president Kersti Kaljulaidi taasiseseisvumispäeva kõne julge ja selgete seisukohtadega.
  2. Pühad ja pidupäevad on nii ajaloole tagasi kui ka mõtetes ja kõnedes tulevikule otsa vaatamiseks. Iseseisvuse taastamise päevast 20. augustist on praeguseks saanud kindlalt rõõmu ja rahulolu päev, mis ta olema peabki.
  3. Ernest Cline oli keskmiselt edukas Ameerika luuletaja ja kirjanik (tema stsenaariumil põhineb nt 2009. aastal valminud film «Fännipoisid») kuni hetkeni, mil ta oma esimese romaani raamatu- ja filmiõigused paari päevaga maha müüs ja... raamatu ilmudes hoobilt masside lemmikuks sai.
  4. Eesti esireket Anett Kontaveit (WTA 28.) kohtub USAs New Havenis toimuva Connecticut Openi nimelise kõvakattega tenniseturniiri avaringis Horvaatia esindaja Mirjana Lucic-Baroniga (WTA 31.). Matš algab täna õhtul kell 22 ja Postimees vahendab seda otseblogis.
  5. M-Spordi rallimeeskond teenis lõpuks ometi tänu Ott Tänakule ja Martin Järveojale Saksamaa MM-rallil võidu ning tiimipealik Malcolm Wilson ei hoidnud oma emotsioone vaos.