Virumaa Teataja

Virumaa kõige kiiremad uudised ja huvitavamad lood!
Virumaa Teataja
  1. Viru-Nigula vallas asuva Vasta mõisakooli õppealajuhataja palus neljapäeval kõigil lastel ja nende vanematel muuta paroolid õppekeskkonnas eKool. Nimelt oli ühe õpetaja kontolt saadetud õpilastele videolink, mille sisu laste silmad nägema ei peaks.
  2. Lõuna-Rootsist saabuv madalrõhkkond toob eeloleva nädala esimeseks pooleks nii lund, lörtsi kui ka vihma, päevased õhutemperatuurid aga jäävad nulli ja pluss kaheksa kraadi vahele.
  3. Käsmu elanik, fotograaf Tõnu Hellam soovib sel suvel fotoaparaadi ja drooni abiga üles pildistada kaptenikülas majad ning luua piltidest galerii, esialgu vaid veebi riputamiseks. Külarahvast koondavas Facebooki grupis leidus aga ka neid, kes seda lubamatuks peavad.
  4. Astu astu. Aga kuhu sa astud, kui ei tea, kuhu tee viib? Laupäeva öösel Eestit tabanud äkktorm ei murdnud maha ainult puid.
  5. Laupäeval mälestatakse kõikjal Eestis 74 aasta möödumist märtsiküüditamisest. Lõuna ajal kogunes mitukümmend inimest jaheda ilma kiuste ka Tapa vaksalihoone juurde, mille seinte vahelt kostuva melanhoolse muusika saatel meenutati traagilisi sündmusi.