Spordiuudised

Kõik värskemad spordi uudised ja kommentaarid. Loe lähemalt
  1. Pühapäeva hommikul Austraalia GPks silmad rähmast puhtaks pühkival vormelifännil pole mõtet vana hea harjumuse kohaselt Viasat Sport Balticu telekanalit sisse lülitada. Läbirääkimised F1-sarja näitamiseks jooksid liiva ja aastakümnetepikkune eestikeelsete vormeliülekannete tava katkeb. Süüdi on internet!
  2. Eesti jalgpallikoondis lendas eile Kiievisse treeninglaagrisse, et valmistuda maavõistlusteks Armeenia ja Gruusiaga. Meeskonna kaptenile Ragnar Klavanile tähendab see võimalust tulla välja tavarutiinist ehk pääseda platsile, sest koduklubis Liverpoolis on ta viimase kahe kuu jooksul saanud platsile vaid kümneks minutiks.
  3. BC Kalev/Cramo korvpallimeeskonna kaks järjestikust võitu on taas läitnud lootuse Ühisliiga play-off’i pääsemisest. Pärast eilset 95:89 edu Saratovi Avtodori üle astub Eesti esiklubi esikaheksale juba üsna tugevalt kandadele.
  4. TENNIS. Veidi uskumatu, aga ometi tõsi: 36-aastane Roger Federer kaotas sel kalendriaastal esimest korda. Eelmised 17 duelli oli Šveitsi tenniselegend lõpetanud võidumehena – ehkki seljataga hiilgav karjäär, ei olnud ta iial varem suutnud ühtki aastat samal moel alustada.
  5. Prantsusmaa jalgpalli kõrgliigas neljandat kohta hoidvat Lyoni ähvardab eemale jäämine UEFA eurosarjadest.