Spordiuudised

Kõik värskemad spordi uudised ja kommentaarid. Loe lähemalt
Sport
  1. Eneli Jefimova täitis täna Läti lahtistel meistrivõistlustel 100 m rinnulis olümpia B-normi ujudes aja 1.08,92. Ühtlasi püstitas Eneli ka Eesti noorte ja juunioride rekordi.
  2. Sel nädalavahetusel sõidetakse Põhja-Soomes tänavuse autoralli MM-hooaja teine etapp, mis kannab nime Arctic Rally. Võidukihutamise sündmustel on võimalik silma peal hoida Postimehe ralliblogis, lisaks saab katsetega paralleelselt kuulata ka Postimehe ralliraadiot. Muide, lisaks Ott Tänakule ja Martin Järveojale on stardis kaks Eesti ekipaaži: Gregor Jeets ja Andrus Toom ning Egon Kaur ja Silver Simm. Neljanda Eesti sõitjana kihutab Lapimaal Georg Linnamäe, kellele loeb kaarti ukrainlane Volodõmõr Korsia. Nende istumiste all on R5-autod.
  3. Saksamaal Oberstdorfis hakatakse alates 25. veebruarist jagama medaleid põhja-suusaalade MMil. Postimehe spordiportaal näitab 7. märtsini toimuvat MMi otsepildi vahendusel.
  4. 25. veebruarist 7. märtsini jagatakse Saksamaal Oberstdorfis põhja-suusaalade MMil medaleid murdmaasuusatamises, suusahüpetes ja kahevõistluses. Postimees teeb lugejale ülevaate, kellele medalid lähevad. Valitud võistlusi kajastame ka tekstipõhise otseblogi vahendusel.
  5. Jaanuari lõpus Rakvere Tarva korvpallimeeskonnaga liitunud lätlasest ääremängija Rihards Kuksiks siirdus pisut vähem kui kuu möödudes kodumaale BK Ogre rivistusse.