Eesti uudised

Postimees: Värsked uudised Eestist ja välismaalt. Loe lähemalt
Postimees
  1. Relvastatud jõuk tungis Nigeeria loodeosas Zamfaras kooli ühiselamusse ja nüüd on kadunud üle 300 tüdruku, ütlesid reedel õpetajad ja vanemad.
  2. Saksamaal Oberstdorfis hakatakse alates 25. veebruarist jagama medaleid põhja-suusaalade MMil. Postimehe spordiportaal näitab 7. märtsini toimuvat MMi otsepildi vahendusel.
  3. Eesti Energia teenis 2020. aastal 833,7 miljoni euro suuruse müügitulu juures 213,6 miljoni eurot kulumieelset ärikasumit (EBITDA) ning 19,3 miljonit eurot puhaskasumit.
  4. «Otse Postimehest» stuudios on Haigekassa esmatasandi teenuste osakonna juhataja Külli Friedemann. Miks vaktsiinid ei jõua kiiresti inimesteni? Kuidas sünnivad otsused, kes ja millal saab vaktsiini? Kas süü on perearstide aegluses? 
  5. Sel nädalavahetusel sõidetakse Põhja-Soomes tänavuse autoralli MM-hooaja teine etapp, mis kannab nime Arctic Rally. Võidukihutamise sündmustel on võimalik silma peal hoida Postimehe ralliblogis, lisaks saab katsetega paralleelselt kuulata ka Postimehe ralliraadiot. Muide, lisaks Ott Tänakule ja Martin Järveojale on stardis kaks Eesti ekipaaži: Gregor Jeets ja Andrus Toom ning Egon Kaur ja Silver Simm. Neljanda Eesti sõitjana kihutab Lapimaal Georg Linnamäe, kellele loeb kaarti ukrainlane Volodõmõr Korsia. Nende istumiste all on R5-autod.