Sellel aastal toimub Kunda noortemaleva esimene vahetus 20. juunist kuni 27. juunini ja teine vahetus 4. juulist kuni 11. juulini. Mõlemad vahetused on planeeritud ööbimiseta. Ühes malevavahetuses on 6 tööpäeva. Päevakavas on 4 tundi heakorratöid Kunda linnas, lõunasöök ja meelelahutuslik ühistegevus (koolitused, võistlused, mängud, ristimine jne).
Osaletakse ka Jaanipäeva (23. juuni) ja Sõbralaada (8.-10. juuli)  sündmuste ettevalmistamisel ja läbiviimisel.
Noortemalevas osalemiseks palume lapsevanemal koos noorega täita AVALDUS (avalduse blankett saadaval noortemajas ja Kunda linna internetilehel www.kunda.ee) ning tuua see hiljemalt 6.05.2016 noortemajja (Koidu tn 13).
Noortemaja on avatud E, T, N, R 13.00−20.00 ja K 15.00−20.00.
Informatsiooni ja küsimustele vastused noortemaleva kohta saab telefonil 322 1556 või e-posti aadressil See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
Kõik, vähemalt 13-aastased noored, kel on tõsine tahtmine tööd teha, on oodatud taskuraha teenima ning põnevalt suvevaheaega veetma! Avalduse esitajatel on kohustus osaleda maleva infopäeval, kus toimuvad töövestlused. Infopäeva kohta jälgi teavet kooli infostendil ja Kunda linna internetilehel!
Korraldaja: Kunda linna klubi