EBAHARILIKU MUUSIKA FESTIVAL. ASERIS 20. juulil 2019

20. juulil toimub Aseris neljandat korda Ebahariliku muusika festival. Tegemist on rahvusvahelise sündmusega, mis toob Aserisse improvisatsioonilise muusika ja tantsu tegijad ning nautijad üle kogu Eesti ja maailma. Sündmuse eesmärk on pakkuda huvitavaid, piirkonna publiku jaoks kindlasti ebaharilikke ja põnevaid muusikalisi elamusi ebaharilikus keskkonnas. Festivali põhikontserdil Aseri muulil sulanduvad kokku põnevad muusikalised rännakud ja intrigeeriv, maaliline ja lummav keskkond.

Aseri on omapärane asula, kus põimuvad omavahel ürgne rannaäärne loodus, erinevate ajastute tööstus- ja asulaarhitektuur ning kaasaegne elukeskkond. Tegemist on ideaalse keskkonnaga meie piirkonna jaoks ehk pisut harjumatu (ebahariliku) improvisatsioonilise muusika esitlemiseks ja laiemaks tutvustamiseks.

Päeva raames toimub kolm avalikku sündmust:

Hommikupiknik rahvamaja taga – Osalejate tutvumine ja tutvustamine publikule. Muusikute ja tantsijate omavaheline tutvumine ja esimesed ühised improvisatsioonid. Publikul on võimalik võtta kaasa piknikukorv ning saada osa muusikaliste ja tantsuliste ideede sünnist ja esimesest ühisloomingust.
Muusikaline lõuna Aseri rahvamajas– õhtul esitatud kava kokku seadmine, erinevate improvisatsiooniliste ja tehniliste kokkulepete tegemine. Proov. Publikul on võimalik jälgida loomingulist protsessi ja lõpliku vormistuse sündi.

Muusikaline Gurmee Aseri muulil – maalilisel Aseri muulil toimuv muusikaline gurmee, kus pakutakse publikule parimaid improvisatsioonilisi muusikalisi ja tantsulisi numbreid. Lisaks kerge gurmeeõhtusöök kohalikult toitlustajalt.

Sündmuse eestvedaja ja kunstiline juht on Vlady Bõstrov.

Sündmus on publikule tasuta.

Festivalist võtavad osa:

Info tel: (+372) 335 16 20